Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟圖片上的一樣非常好看亮度也夠貼上去造型應該會不錯看。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$46
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 6.7 cm |
| 長度 | 24.5 cm |
| SKU | sb2305231251999993 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 4110070 people said the quality is very good!
Author: 8***1
Date:
Review: 跟圖片上的一樣非常好看亮度也夠貼上去造型應該會不錯看。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 用來裝飾衣服或者是臉上都很好看,回購好幾次。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***n
Date:
Review: 表演用的髮貼,可用在頭髮裝飾上,舞台效果應該非常的鮮艷亮麗。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: L***n
Date:
Review: 很亮眼的感覺,喜歡的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.